برای سفارش سریع و آسان میتوانید کلیک کنید یا با شماره ۰۹۱۲۴۹۹۲۴۱۲ تماس بگیرید 😎

تماس با فروشگاه اینترنتی باترینو

تماس با ما

شما می توانید جهت تماس با فروشگاه اینترنتی باترینو از طریق شماره تماس: 02166347431 و یا شماره همراه 09124992412 تماس حاصل فرمایید

آدرس

تهران، خیابان حافظ، بازار موبایل، طبقه زیر همکف، واحد 133 همچنین می توانید بجهت مسیریابی عبارت "فروشگاه اینترنتی باترینو" را در اپلیکیشن نشان و بلد نیز سرچ کنید.

سوالات پر تکرار از فروشگاه باترینو

نوع باتری موبایل مورد استفاده در تلفن های همراه امروزی چیست؟

باتری های مورد استفاده در ساختار گوشی های هوشمند مدرن از نظر ترکیب شیمیایی به دو دسته باتری های لیتیوم یونی و باتری های لیتیوم پلیمری تقسیم بندی می شوند. نوع لیتیوم پلیمری این دسته از باتری ها جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری موجود برای باتری موبایل محسوب می شود.

کدام نوع باتری موبایل بهتر است؟

باتری های قابل شارژ در دو نوع نیکل فلز هیدرید و لیتیوم یونی موجود می باشند. این دسته از باتری ها به این دلیل که قابلیت شارژ مجدد دارند، به نسبت باتری های یکبار مصرفی که زمینه تولید زباله الکترونیکی فراوان را تشدید می کنند، بسیار برتر می باشند.

آیا باتری موبایل را در طول روز به تعداد دفعات مشخصی می توان شارژ کرد؟

عمده کاربران تلفن های همراه خود را یک بار در روز شارژ می کنند. البته لازم به ذکر است که تعداد دفعات شارژ باتری موبایل تابع میزان شارژ مصرفی توسط گوشی و نیز نحوه استفاده از آن می باشد. بنابراین تعداد دفعات مشخصی برای این کار در نظر گرفته نشده است. اما به یاد داشته باشید که باتری را تا رسیدن به شارژ کامل یا همان 100 درصد شارژ نکنید. کارشناسان توصیه می کنند که انجام این کار یک بار در ماه می تواند برای باتری مفید واقع گردد. در غیر این صورت تاثیرات مخربی بر سلامت باتری موبایل اعمال خواهد نمود.

آیا برنامه ای به منظور شارژ تلفن همراه موجود است؟

یکی از معروف ترین و بهترین برنامه های شارژ بی سیم که به منظور شارژ تلفن های همراه اندروید و IOS وجود دارد، برنامه Place to Plug می باشد. این برنامه زمینه ای را فراهم می سازد که تلفن همراه نقطه شارژ را بدون کمک سیم پیدا کند. گفتنی است که این نوع برنامه امکان بررسی عملکرد باتری موبایل تلفن های همراه IOS را میسر می کند.

آیا می توان تلفن همراه را بدون کابل USB شارژ نمود؟

بله، شارژرهای بی سیم امکانی را فراهم می سازند که شما امکان شارژ تلفن همراه خود بدون استفاده از کابل USB را داشته باشید. لازم به ذکر است که برخی از باتری ها نیز از قابلیت شارژ بی سیم برخوردار هستند. نحوه شارژ باتری با استفاده از این روش به این صورت است که ابتدا باتری از روش بی سیم شارژ شده و سپس اقدام به شارژ تلفن همراه شما می نماید.