5 نشانه از تمام شدن عمر باتری در اندروید

5 نشانه از تمام شدن عمر باتری در اندروید

5 نشانه از تمام شدن عمر باتری در اندروید

هیچ چیزی تا ابد عمر نمیکند و بالاخره یک روزی عمرش تمام می شود این موضوع در رابطه با باتری موبایل ها هم سقد میکند. حتی قدرتمند ترین باتری ها یک روزی به پایان خط می رسند. در ادامه 5نشانه از پایان یافتن عمر یک باتری را برسی خواهیم کرد. پس تا انتهای این مقاله با با همراه باشید تا اگر یک روزی باتری موبایل شما ضعیف شده بود بفهید که عمر آن رو به پایان است و باید آن را تعویض کنید.

  1. 1. بادکردن باتری موبایل

باد کردن یا ایجاد شدن برامدگی بر روی باتری جزو رایج ترین نشانه ها از پایان یافتن عمر یک باتری می باشد. در این مواقع پشت موبایل شما بلند خواهد شد و یا صفحه گوشی شما تغییر حالت خواهد داد اگر این موارد را مشاهده کردید باید باتری موبایل خودتان را تعویض کنید زیرا که عمرش به پایان رسیده است.

بادکردن باتری موبایل
  1. 2. داغ کردن و گرم شدن بیش از حد

اگر در هنگام استفاده از موبایل خودتان احساس داغی و گرمای زیاد میکنید طوری که دستتان اذیت می شود اصلا نشانه خوبی نیست. دمای متوسط و استاندارد هر موبایل 68 الی 86 درجه فارنهایت می باشد. خلاصه اگر این گرما بیش از حد بود باید آن را تعویض کنید.

داغ کردن و گرم شدن بیش از حد

3. تمام شدن طول عمر استاندارد آن

باتری موبایل هم مانند هر محصولی تاریخ انقضای خودش را دارد و بعضی وقت ها بدون نشان دادن هیچ نشانه ایی از خودش مانند باد کردن یا داغ کردن ضعیف می شود وعمر آنها به پایان می رسد. طول عمر استاندارد هر باتری بین 2تا4 سال می باشد. حتی اگر علامی که گفتیم را مشهاده نکردید به شما پیشنهاد میکنیم که بعد از گذشت حداقل 4 سال باتری خودتان را عوض کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص باتری موبایل سامسونگ، باتری موبایل آیفون و همچنین دیگر خدمات باتری موبایل می توانید با متخصصین مجموعه باترینو بصورت آنلاین و تلفنی، ارتباط بگیرید؛

شماره تماس؛ 09124992412

4. روشن نشدن موبایل

یکی از رایج ترین ترین و شفاف ترین نشانه ها از تمام شدن عمر باتری موبایل روشن نشدن آن می باشد. اگر این مشکل برای شما پیش آمد و موبایل شما هیچ جوره روشن نشد عمر باتری آن به پایان رسیده است. اما بعضی وقت ها که گوشی شما روشن نمیشد ولی صدای نوتیفیکیشن ها را میشنوید مشکل از باتری نیست و باید نمایشگر خودتان را برسی کنید.

روشن نشدن موبایل

5. خاموش شدن موبایل بعد از شارژ  کامل

طبق آزمایش و تست های انجام شده یک باتری بعد از یک چرخه شارژ شدن کامل باید چیزی حدود 5الی6 ساعت عمر کند اما اگر شما گوشی خودتان را کامل شارژ کردید و 1 ساعت بعد از آن یا حتی زودتر خاموش شد باید به فکر تعویض باتری خود باشید چون که این باتری  عمر خودش را کرده است.

صحبت پایانی

امیدوارم تونسته باشیم با این 5 روش اطلاعات مفیدی در رابطه تموم شدن عمر باتری موبایل به شما داده باشیم. اگر به فکر تعویض باتری موبایل خودتان هستید و یا مجبور به انجام این کار شده اید میتوانید به تعویض باتری موبایل خودتان را با ضمانتی کامل به فروشگاه معتبر باترینو بسپارید و موبایل خودتان را بهتر از روز اول تحویل بگیرید.

amirali
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *